Minu esinemiskavad sobivad nii suurtele peoõhtutele kui rahulikumale üritusele. Esineda võib nii ühes kui mitmes osas. Kuna esinemisgraafik on tihe, siis soovi korral tasub broneerida esinemine pigem varem kui viimasel minutil, sest nii garanteerid, et kuupäev on Sinu ürituse jaoks vaba. Kõik allolevad esinemiskavad on näited, alati saab kombineerida kavasid erinevate ürituste jaoks ning saab olla paindlik.

Peokava koos tantsutüdrukutega

Kavas kõlavad minu parimad hitid läbi aegade ning tegemist on hoogsa live-esinemisega, kus publik saab hästi tantsida kui kaasa laulda.Kavasse on viimaste aastatega lisandunud ka Nexuse suurimad hitid, mille järgi publik aina rohkem on huvi tundnud ning seetõttu on esinemiskava põnev segu nii minu uuema aja muusikast kui ka nostalgilisest Nexuse perioodist.

Laval lisavad vürtsi kaunid tantsutüdrukud! Esinemine sobib hästi ükskõik millisele peole (sünnipäev, pulmapidu, firmapeod, klubid jne)

Kavale saab juurde lisada meeleoluks ka live instrumente, näiteks percussion trummid või saksofonimängija.

Akustiline kava koos kitarristiga

Kavas kõlavad samuti minu parimad lood läbi aegade, kuid on ka mitmeid romantilisi laule ja covereid. Kava saab ka vastavalt soovile muuta ja lisada laule juurde (näiteks pruutpaarile mõni oluline lugu, sünnipäevalapse lemmiklaul vms).

Kava sobib hästi rahulikumale õhtusöögile või sünnipäevale, samuti väga sobilik pulmadesse. Kavale saab juurde lisada värvikõlaks ka klahvpillid.

Õhtu või päevajuhtimine

Alati ei pea esinemine tähendama vaid laulmist ja muusikat, vaid mind võib kutsuda ka päeva kui õhtujuhiks erineva suurusega üritustele.

Muu koostöö

Olles meelelahutuses tegutsenud juba 15 aastat on selle ajaga tekkinud arvestatav hulk häid koostööpartnerid selles vallas ning saan igati abiks olla ka terve õhtu programmi koostamisega, alustades tehnilisest lahendusest kuni suure kava ja programmi kokkupanemiseni välja sh. koos erinevate artistide esinemisega ja muu teile olulisega üritusel, mis puudutab programmi.